x

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim bana ne zaman ulaşır?
Stoklarımızda bulunan ürünler hafta içi saat 16:00'dan önce sipariş verildiği takdirde aynı gün kargoya verilmekte ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 2 ya da 3 iş günü içinde teslim edilmektedir (Bulunduğunuz ilçe kargoların mobil alanlarında yer alıyorsa teslim haftanın belirli günlerinde olup 3 işgününü geçebilir).  Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır.


metintaka.com üzerinde satılan ürünlerin garantisi var mı?
Sitemizde veya instagram&facebook sayfamızda yer alan ürünlerimiz ayıplı ve kusurlu ise garanti kapsamındadır. Ayıplı ve kusurlu ürünler değişim koşullarında belirtildiği gibi teslim edildikten sonraki 7 gün içerisinde birebir aynısı, benzer veya karşılıklı mutabık kalınan bir ürün ile değiştirilmektedir (+-fiyat farkları oluşursa iade/talep edilir). Ürününüzün faturasını saklayınız.Ürün kutusu içinde var ise gerekli talimatlar yer almaktadır. Detaylı bilgi için : 0533 780 16 06 telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Siparişimi verirken sorunla karşılaşıyorum, ne yapmalıyım?
metintaka.com üzerinde yapmış olduğunuz işlemlerde karşılaştığınız hataları [email protected]'a e-posta gönderebilir ya da iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Veya 0533 780 16 06​⁠​ numaralı telefondan bize ulaşarak bildirebilirsiniz.


Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?
Değişiklik talebinizi 0533 780 1606 numaralı hattımıza whatsapp aracılığı iletebilirsiniz.Eğer ürününüz kargoya verilmemiş ise talebiniz değerlendirilmeye alınarak (stok, renk vb.) kısa sürede bilgi verilecektir.


Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Sipariş iptal isteğinizi, ürününüz kargoya verilmeden önce 0533 780 1606​⁠​ no'lu hattan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Kargo Takibini Nasıl Yapabilirim?
Satın aldığınız ürünlerin kargo firmasına verilmesinin ardından yine kargo firması tarafından        e-posta adresinize veya telefon numaranıza sms le iletilecek  kargo takip kodunu (gönderim kodunu), kargo firmasına (www.yurtici.com) ait internet sayfasına giriş yaparak takip edebilirsiniz.